جدیدترین تصاویر افشاشده از Meizu X

میزو در روزهای آینده گوشی جدیدی به نام Meizu X رونمایی می‌کند که هنوز اطلاعات زیادی از آن در دست نیست. در ادامه تصاویری را مشاهده می‌کنید که احتمالا متعلق به این گوشی است.
هفته گذشته درباره دعوت‌نامه‌های ارسال‌شده میزو برای رویداد 30 نوامبر صحبت‌هایی مطرح شد. البته جعبه یک گوشی مرموز به نام میزو اکس نیز به نمایش درآمد که امروز تصویری از آن را نمایش می‌دهیم. اگر خاطرتان باشد چهارشنبه گذشته عکسی از جعبه یک گوشی به نام میزو اکس افشا شد که گوشی امروزی با دوربین دوگانه و سنسور اثر انگشت در قاب پشتی می‌تواند همان گجت پنهان‌شده درون جعبه باشد. در ادامه جزئیات بیشتری از این گوشی را بررسی می‌کنیم. با جی‌اس‌ام همراه باشید.


تفاوت اصلی میان این تصویر و شرحی که قبلا دادیم، شکل متفاوت فلاش در پشت گوشی است. تصاویر قبلی یک فلاش گرد را نشان می‌داد، در حالی که این تصویر یک فلاش دوگانه لوزی‌شکل دارد؛ به همین دلیل نمی‌توانیم تایید کنیم آیا این گوشی میزو پرو 7 است که در سال 2017 رونمایی می‌شود یا گوشی میزو اکس که همزمان با میزو ام5 نوت در تاریخ 30 نوامبر معرفی می‌شود.


تا کنون تنها چیزی که درباره میزو اکس می‌دانیم این است که آخرین نسخه رابط کاربری Flyme 6 بر پایه اندروید 7.0 روی آن قرار می‌گیرد؛ همچنین بدنه گوشی نیز از جنس شیشه است. اگر این گوشی هفته آینده رسما معرفی شود مشخصات بیشتری از آن را به زودی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

نظر شما درباره گوشی‌های میزو چیست؟ آیا تاکنون از شرکت‌های چینی نظیر میزو، شیائومی یا هوآوی خرید کرده‌اید؟ نظرتان درباره خدمات پس از فروش آن‌ها در ایران چیست؟